LAATSTE EENHEDEN ! Fuente Alamo: Halfvrijstaande huizen met 2 slaapkamers op een groot perceel
Sterke punten
- Ongerept Murciaans platteland, grote beboste percelen, gegarandeerde rust
- Instapklaar opgeleverd, uitgeruste keuken en mediterrane stijl
- Clubhouse en gemeenschappelijke zwembaden, privéveranda, tuin en solarium
Beschrijving
Prachtige kansen om te grijpen! Deze geschakelde huizen zijn gelegen in het platteland van Murcia, in een uitzonderlijke natuurlijke omgeving. Het complex beschikt over een clubhuis en verschillende gemeenschappelijke zwembaden. De regio is ideaal voor wie van rust houdt, terwijl het dicht bij vele voorzieningen ligt. De stranden van Mazarrón en de stad Cartagena liggen op 20 minuten rijden. De huizen zijn gebouwd in een typisch mediterraan stijl en bevinden zich op grote bosrijke percelen. Ze beschikken op de begane grond over 2 slaapkamers, een badkamer, een ruime woonkamer en een uitgeruste keuken. Buiten zijn er een overdekte veranda en een tuin. 1e verdieping: solarium. Prijs: van 199.000 € tot 236.000 € exclusief kosten
Over Fuente Álamo
Genesteld in het hart van de Costa Cálida, is Fuente Álamo een bloeiende gemeente die charmeert door zijn gezellige sfeer en zijn behouden natuurlijke omgeving. Dichtbij de stranden van de Middellandse Zee en de prachtige landschappen van de regio, biedt deze stad gemakkelijke toegang tot diverse activiteiten, zoals golf, wandelen en watersporten. De lokale markten en culturele evenementen dragen bij aan een warme en gastvrije sfeer voor zowel bewoners als bezoekers.
De vastgoedmarkt in Fuente Álamo is divers, met moderne appartementen, stadshuizen en ruime villa's. De eigendommen zijn vaak gelegen in rustige urbanisaties, ideaal voor gezinnen of gepensioneerden die op zoek zijn naar rust. De prijzen zijn aantrekkelijk, wat een breed scala aan kopers aantrekt, van starters tot investeerders die een tweede woning willen verwerven in een aangename en toegankelijke omgeving.