Ciudad Quesada: prachtige villa's met 3 slaapkamers
Sterke punten
- Villa's op maat in Ciudad Quesada, drie modellen naar keuze
- Grote percelen van 530 m², privézwembad 7 x 3 m, souterrain optioneel
- Alle voorzieningen en golf, stranden van Guardamar op 10 min, golf La Marquesa nabij
Beschrijving
Deze op maat gemaakte villa's zijn verkrijgbaar in 3 verschillende modellen: twee modellen worden enkel op het gelijkvloers gebouwd, de 3de heeft nog een extra verdieping.
De villa's, gebouwd op percelen van 530 m², hebben 3 slaapkamers, 3 badkamers, 1 apart toilet, een open keuken die uitkomt op de woonkamer met openslaande deuren naar het terras met privé zwembad (7m x 3m).
Optioneel kan de villa ook volledig onderkelderd worden.
De villa's zijn gelegen in Ciudada Quesada, dichtbij alle voorzieningen (restaurants, supermarkten, fitness,...) en op 10 minuten van de prachtige stranden van Guardamar. De Marquesa golfbaan is vlakbij.
Prijs:
van ? 759.900 tot ? 799.900 exclusief kosten
Oplevering: 15 maanden vanaf de ondertekening van het koopcontract
Kenmerken
Over Ciudad Quesada
Ciudad Quesada, een bij expats geliefde urbanisatie binnen de gemeente Rojales, biedt een comfortabel residentieel kader met voorzieningen het hele jaar door. Op enkele minuten van de stranden van Guardamar bekoort het Belgische kopers door de gevestigde internationale gemeenschap en de ontspannen sfeer.